Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 10:33

Головне
Форма входу
Користувачам
Краєзнавство

Конкурси

Переможці конкурсних змагань фестивалю "Найрозумніший фантазер".

Конкурс-естафета "Світова казкова скринька" (5-ті класи)

Гімн. № 9 - Станчев Микита (5-А)

   

ЗОШ № 14 - Бірюкова Андріана, Новах Іван (5-А), Стояновська Світлана (5-Б), Курдова Анастасія (5-В)

  

Гімн. № 19 - Шостак Дмитро (5-А), Габелая Леван (5-Б)

      

ЗОШ № 24 - Павлюк Єлизавета (5-А), Шитіков Данило, Богдан Еріка (5-Б), Макуріна Дарина (5-В), Лісовенков Дмитро (5-Г)

  

ЗОШ № 20 - Юшкова Катерина, Сулейманова Ельмаз (5-А), Кидалов Дмитро (5-Б)

  

ЗОШ №6 - Греджева Дар'я (5-А), Кашперська Юля (5-Б)

    

ЗОШ №15 - Терникова Поліна (5-А), Михайлов Іван (5-Б), Абдулаєва Аїда (5-В)

  

ЗОШ №23 - Скрипник Дмитро (5-А), Неганова Марія (5-Б)

  

№25 Коробко Ірина (5-А), Лосєва Олена, Стоматова Дар'я (5-Б)

  

ЗОШ №1 - Стеценко Вероніка (5-А), Вікторова Юлія (5-Б)

   

ЗОШ № 22 Демиденко Анастасія ( 5-Б), Жукова Поліна (5-А)

  

Гімн. № 10 - Шмиголь Маргарита (5-А), Чала Софія (5-Б)

          

УВК № 16 - Моторина Поліна (5-Д), Здор Владислава, Скотар Поліна (5-Б), Євтушенко Владислава (5-В), Єгорова Ганна, Хлопко Єва (5-Г), Волков Олександр, Пуліна Катерина (5-А)

    

Гімн. №5 - Касярум Олександра (5-А), Приходько Тимофій (5-Б), Ріжко Софія (5-В)

ЗОШ № 13 - Глущенко Євген (5 кл.) 

   

ЗОШ № 11 - Уркуметова Еліна, Копилов Денис, Левадний Ілля (5-А), Мокрянин Микола (5-Б)

    

ЗОШ № 4 - Загуменна Юлія (5-А), Жукова Катерина (5-В), Романишина Анастасія (5-Б)

   

ЗОШ № 7 - Романюк Людмила (5-А), Снегир Ганна (5-Б), Гандіна Віола (5-В)

  

Инт.  №2 - Богодухов Кирило (5), инт. № 1 - Щетинин Володимир 

  

ЗОШ № 8 - Флерко Максим, Блоха Ольга (5-А), Долежал Володимир (5-Б)

 

 

Літературний лабіринт "Книжок країна чарівна"(6-ті класи)

    

ЗОШ № 7 -Данилін Микита, Глібов Данило (6-А), Ломейко Олена (6-Б), Бойко Влад (6-В)

ЗОШ № 8 -Аблецов Михайло (6-А)

  

ЗОШ № 20 - Огли Люба (6-А), Матвєєва Владислава (5-Б)

ЗОШ № 14 - Стрюкова Олена (6-А)

  

ЗОШ №6 - Кириєнко Марія (6-А), Бобко Кирило (6-Б)

    

ЗОШ № 4 -  Ходинов Олег (6-А), Ісаченко Влад (6-Б), Прохін Олександр (6-В)

  

ЗОШ № 13 - Колесник Ольга, Устинова Катерина (6-А), Петрусь Роман (6-Б)

  

ЗОШ №11 - Камардин Михайло, Довбня Ганна (6-А), Димитрова Дар'я (6-Б)

 

ЗОШ № 1 - Сорока Владислава (6-А)

  

ЗОШ №22 - Григорчук Анастасія (6-А), Абдуллаєв Асан (6-Б)

ЗОШ №23 - Решетникова Марина (6 кл.)

Инт.  №2 - Федосєєва Наталія (6)

 

 

Пошук
Фантазер 2018
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz