Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 23.09.2018, 11:55

Головне
Форма входу
Користувачам
Краєзнавство

"Найрозумніший фантазер" 2017 р.

Переможці конкурсних змагань фестивалю "Найрозумніший фантазер"

Конкурс-естафета «Світова казкова скринька» (5-ті класи)

                  

ЗОШ №1 - Морозова Яна, Романенко Назар  (5-А); Кубанова Катерина (5-Б)

      

ЗОШ №4 - Терьохін Єгор - (5-Б); Капустін Михайло, Мельник Дарина (5-В); Шипунова Аліна - (5-Г), Кондратенко Євгенія (5-Д)

      

Гімназія №5 - Карпінський Владислав (5-А); Поторкін Захар (5-Б); Волощенко Олександр, Федько Дар'я (5-В)

ЗОШ №6 - Попов Віталій (5-А)

                       

ЗОШ №7 - Бутенко Даніїл (5-А); Гайдаш Егор (5-Б); Кузенкова Поліна (5-В)

                    

  ЗОШ №8 - Демчик Єлизавета, Костюк Антон (5-А); Наговіцина Ольга (5-Б)

     

Гімназія №9 - Бєлік Поліна (5-А); Пилипович Олександра (5-Б)

                           

ЗОШ №10 - Зубова Алевтина, Алексєєв Кирило (5-А); Кузьменко Дар'я (5-Б)

                                                                            

ЗОШ №11- Тютюнник Кирило (5-А); Древаль Остап (5-Б)

         

ЗОШ №13-Бінчев Володимир, Дворецький Данило (5-А); Морозова Анастасія (5-Б)

    

ЗОШ№14 - Загубипалець Анастасія (5-А); Жердєв Станіслав (5-Б); Лазарева Христина (5-В)

     

ЗОШ№15 - Прозор Антон (5-А); Дідук Вікторія - (5-Б); Швец Кирилл (5-В)

             

НВК №16 - Латоша Поліна (5-А); Ленюшкін Ілля, Буряк Владислав(5-Б), Золотова Валерія,

Кочкіна Домініка (5-Д), Коліна Марія (5-Г)

          

Гімназія №19 - Кошелева Вероніка (5-А), Бурлуцька Марія (5Б), Тіщенко Богдан (5-В)

ЗОШ №20 - Пантелєєва Ангеліна (5 кл.)

                                                                

ЗОШ №22 - Старигіна Ганна (5-А); Кумпан Назарій (5-Б)

                                    

ЗОШ№23 - Коломієць Діана (5-А); Гурин Артем, Силаєва Лада (5-Б)

            

ЗОШ №24 - Клімова Марія (5-А); Винниченко Олександр (5-Б); Прощенков Тимофія (5-В); Скачкова Софія(5-Г); Калібарова Дар'я (5-Д)

Літературний лабіринт «Книжок країна чарівна» (6-ті класи)

               

ЗОШ №1 - Куракіна Ульяна (6-А);  Романов Роман (6-Б)

       

ЗОШ№4 - Корощенко Марія (6-А); Шичко Вікторія (6-Б), Мироненко Євгеній (6-В) 

        

ЗОШ №5- Гузєєва Софія (6-А); Малінін Антон (6-Б), Кручина Виктор (6-В)

                   

ЗОШ №6 - Колосова Констанція, Семижон Євген (6-А); Потапова Мілана (6 - Б)

     

ЗОШ №7- Важенкова Віолетта (6-А), Снігур Анна, Нерівна Марія (6-Б), Піркл Максим (6-В)

 

    

ЗОШ №8-Шевченко Вікторія, Блоха Ольга (6-А); Трохін Олександр, Гаркуша Екатерина(6-Б)

               

         ЗОШ №11 - Копилов Денис (6-А); Ковалишкіна Аріна (6-Б)

ЗОШ №13 - Глущенко Євген, Асадов Рустам (6-А)

ЗОШ №14 - Стародубцева Аріна (6-В)

      

ЗОШ №15 - Челпан Катерина (6-А); Михайлов Іван (6-Б); Абдуллаєва Аїда (6-В) 

            

НВК №16 - Давиденко Вікторія,
Руденька Марія (6-А), Скотарь Поліна, Чепурний Андрій (6-Б); Василець Єгор  (6-В); Філатова Анастасія (6-Г); Іщенко Юлія (6-Д)

   

Гімназія №19 - Веріжнікова Ірина (6-А); Фірсова Дар'я (6-Б)

   

ЗОШ №20 - Лотоша Марія (6-А); Олійник Катерина (6-Б)

                             

ЗОШ№22 - Панченко Євген (6-А); Кучеркова Анастасія (6-Б)

                               

ЗОШ №23 - Скрипник Дмитро (6-А); Суслов Євгеній (6-Б)

         

ЗОШ №24 - Побурная Вероніка (6-А); Крупенко Дар'я (6-Б); Могила Людмила (6-В); Попов Олексій (6-Г)

Пошук
Фантазер 2018
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 45

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz