Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.06.2018, 04:40

Головне
Форма входу
Користувачам
Краєзнавство

"Найрозумніший фантазер" 2018 р.

Переможці конкурсних змагань фестивалю "Найрозумніший фантазер"

Конкурс-естафета «Світова казкова скринька» (5-ті класи)

                         

ЗОШ № 1 - Юрченко Софія (5-А);  Трубкіна Тетяна (5-Б);  Данілов Давид (5-В)

      

ЗОШ №4 - Шпиганович Ганна (5-А); Трудненко Анатолій (5-Б); Корнієнко Альона (5-В)

       

Гімназія №5 -  Буторіна Елизавета (5-А), Афончікова Марія (5-Б), Морозов Владислав (5-В)

       

ЗОШ №6 - Болдін Данило (5-А); Доля Дмитро (5-Б)

       

ЗОШ №7 - Сотін Олександр і Москаленко Олександр (5-А); Кадирова Віоллета (5-Б);Вінник Елизавета (5-В)

ЗОШ №8 - Новікова Олександра (5-В)

   

Гімназія №9 - 5-А - Д'яченко Олександра; 5-Б - Антоненко Вероніка

     

Гімназія №10 -  Денисенко Таїсія (5-А); Палажевич Микола (5-Б)     

     

ЗОШ № 11 - Ігнатьєва Марія (5 - А);   Фролов Констянтин (5 - Б) 

  

ЗОШ №13 - Маненко Дмитро (5-А); Семенкович Лілія (5-Б)

     

ЗОШ №14 - Маляренко Валерія (5-А); Хромишєва  Аліна (5-Б); Зайцева Софія (5-В)

    

ЗОШ№15 - Шаповалов Тимур, Сєрова Валерія (5-А); Сельодкіна Марія (5-Б); Годунова Катерина (5-В); Вороніна Діана (5-Г)

          

   

НВК №16 -Анохіна Анастасія (5-А); Попов Валерій (5-Б ); Дересвяннікова Валерія і Трофімов Андрій (5-В);

Сметаніна Ганна (5-Г);Ковальчук Тимур (5-Д)

    

імназія №19 - Кравець Арина, Горбань Катерина(5-А); Гринько Аріадна(5-Б)

ЗОШ №20 - Ковальов Богдан (5-А)

        

ЗОШ №22 - Фендич Вікторія (5-А); Мешкова Дар'я (5-Б)

     

ЗОШ №23 - Дикаленко Катерина (5-А); Сеттаров Артур (5-Б)

        

ЗОШ №24 -  Дубляк Ельвіра (5-А); Тунікова Анастасія, Антоновський Святослав (5-Б); Джанатамир Софія (5-В); Черних Віталіна (5-Г)

     

ЗОШ №25 -  Болотникова Кіра, Медведєва Домініка (5-А); Тюрін Кирило (5-Б)

 

Літературний лабіринт «Книжок країна чарівна» (6-ті класи)

     

ЗОШ №1 - Гридчина Олена (6-А); Скачко Олександр (6-Б)

      

ЗОШ №4 -  Терьохін Егор (6-Б); Капустін Михайло і Бут Дар'я (6-В); Зінченко Артур (6-Д)

 

 

 

ЗОШ №6 - Васін Станіслав (6-А)

      

ЗОШ 7 - Ченчик Данило (6-А);  Клочко Олександр (6-Б); Кузенкова Поліна (6-В)

ЗОШ №8 - Тюпа Дмитро (6-Б)

                

Гімназія 9 - Жариков Олександр (6-А);  Федоренко Денис (6-Б)

    

Гімназія №10 - Алексєєв Кирило - (6-А); Міметова Афіна (6-Б)

       

ЗОШ №11  - Нідєлько  Ілля (6 - А); Яновський Максим, Ємеліна Марина (6 - Б)

    

ЗОШ №13 - Шамара Олександра (6-А);  Козирев В'ячеслав (6-Б)

              

НВК №16 - Мальцева Валерія (6-А); Сочнов Максим (6-Б); Ковтун Богдан (6-В); Арестенко Олександр (6-Г);Яковлева Олександра (6-Д)

    

Гімназія №19 - Уханов Юрій (6-А); Гринько Вероника-(6-Б)

 

ЗОШ №20 -Демченко Ілля (6-А)

    

ЗОШ №22 - Куйбіда Михайло (6-А), Черній Микита (6-Б)

   

ЗОШ № 23 -  Сидорєнко Антон; Іорданов Марк (6 - А); Сребреніков Данило (6-Б)

      

   

ЗОШ №24 - Чай Софія (6-А); Вінниченко Олександр і Лебединець Богдан (6-Б); Стойков Артем (6-В); 

Сиващенко Данило (6-Г); Гайкова Джульєтта і Воробйов Максим (6-Д)

     

ЗОШ №25 - Афанасьєв Гліб (6-А); Планова Єлизавета (6-Б)

Пошук
Фантазер 2018
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 44

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz