11 листопада у Клубі сімейного дозвілля «Happy Land» дитячої бібліотеки «Мальвіна» для дітлахів був проведений майстер-клас з аплікації з ватних дисків «Тваринний світ».
Сьогодні школярам запропонували зайнятись не простою аплікацією.
Ватяні диски - вироби з пресованої вати і інтерес у дітей до цього матеріалу величезний.
М'який, піддатливий матеріал плюс дитяча фантазія, і буде відмінний результат.
Ватяні диски - відмінний матеріал для виробів: їх можна використовувати цілком або ділити на дві частини і можна фарбувати.
Створення виробів з ватних дисків не тільки тренує терпіння, посидючість і увагу, а й розвиває фантазію і творчу уяву.
Дітям запропонували спробувати зробити зайчика - миле лісове звірятко, героя багатьох народних казок, якого так любить дітвора.
Також запропонували зробити саму мудру птицю на світі - сову.
Сови є найбільш таємничими і загадковими птахами. З найдавніших часів вони відіграють значну роль в культурі та віруваннях людини. Наскальні малюнки знаходили в різних куточках Землі - Америці, Австралії, Європі. Стародавні майя, наприклад, вважали сову символом влади і вона зустрічається в барельєфі стародавніх правителів.
Світіння в очах сови символізує світло душі. Їй приписується властивість охороняти і примножувати багатство сім'ї.
Сова або пугач, що тримають розкриту книгу є символом мудрості і прагнення до знань. Таку статуетку просто необхідно поставити в дитячу кімнату. Вона буде допомагати в навчанні і осягненні нових знань. Сова - це символ знання. Недарма вона є емблемою самої інтелектуальної та популярної гри «Що?» «Де?» «Коли?».
Діти з радістю приступили до створення звірів і птахів. В ході майстер класу вони відгадували загадки і казки про тварин і птахів. Наприкінці зустрічі у дітей вийшла красива і оригінальна картина.
У кожному з нас є творче начало, але дітям просто життєво необхідно його розвивати, реалізовувати свій потенціал. Тому такі майстер класи не тільки допомагають дитині в самореалізації, а й дають вихід її фантазіям.
Школярі отримали масу позитивних емоцій та проявили фантазію в процесі виготовлення своїх неповторних робіт.
Відкриття Клубу стало можливим завдяки участі мелітопольської громади в Проекті «Сприяння відбудові та сталому розв`язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Європейського Союзу. |