Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.08.2022, 17:38

Центральна дитяча бібліотека

м. Мелітополь

Ми у Facebook
Головне
Користувачам
Краєзнавство
Facebook

10:04
ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ЧИТЦІВ "УКРАЇНО, Я ТВОЯ КРАПЛИНКА!"

Завершився Конкурс читців "Україно, я твоя краплинка! ", який щорічно організовує Центральна дитяча бібліотека ("Мальвіна") до Дня української писемності та мови. Цього року через карантинні обмеження він був проведений вперше дистанційно. Це дозволило взяти у ньому участь дітям й з інших областей України.

За звання найкращого читця змагалося 67 учасників від 5 до 14 років з Мелітополя та району, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Рівненської областей.

67 відео зізнань в любові до України та її мови солов’їної були надіслані на Конкурс. Журі Конкурсу з числа працівників культури, режисерів, літераторів та вчителів української обрало 15 переможців, а ще 6 – отримали спеціальну відзнаку від письменниці Наталі Мацієвської.

Переможці категорія "Малята"
І місце – Ландарь Вероніка (дошкільний навчальний заклад "Веселка" с. Костянтинівка, Мелітопольський р-н)


ІІ місце - Скворцова Анастасія (м. Мелітополь)


ІІІ місце  - Бабак Анастасія (с. Дебальцеве, Дніпропетровська обл.)


Молодша вікова категорія
І місце - Маслова Мар'яна (смт Степногірськ, Запорізька обл.)


ІІ місце - Лащенко Марія (ЗОШ №15, м. Мелітополь)


ІІІ місце - Лінівенко Варвара (Палац дитячої та юнацької творчості, м. Мелітополь)


ІІІ - Федулова Варвара (Клуб "Факел", м. Мелітополь)


ІІІ - Коваленко Єлизавета  - (с. Керменчик, Волноваського району, Донецької обл.)

Середня вікова категорія
І місце - Кузнецова Олександра, 12 років (Палац дитячої та юнацької творчості, м. Мелітополь)


ІІ місце - Бінчева Ангеліна (ЗОШ №4, м. Мелітополь)


ІІІ місце - Сурядна Марина (Клуб "Факел", м. Мелітополь)


ІІІ місце - Кропотов Олександр (СШ № 23, м. Мелітополь)

Старша вікова категорія
І місце - Скворцов Олексій (ЗОШ 15, м. Мелітополь)


ІІ місце - Шеховцова Марія (Палац дитячої та юнацької творчості, м. Мелітополь)


ІІ місце - Скороход Михайло (Палац дитячої та юнацької творчості, м. Мелітополь)


Приз глядацьких симпатій здобув Лубашев Дмитро ( ЗОШ № 24, м. Мелітополь)


 Спеціальну відзнаку від письменниці Наталії Мацієвської отримали:
- Прилюдько Віктор (м. Мелітополь)


- Куц Дарина (ДНЗ №14, м. Мелітополь)


- Мамонова Вікторія (Клуб "Факел", м. Мелітополь)


- Божченко Діана (с. Керменчик, Волноваського району, Донецької області)


- Капштикова Кира (м. Костянтинівка, Донецька область)


- Газієв Абільвап  (ліцей-інтернат, м. Мелітополь)


Учасники отримали сертифікати, а переможці - дипломи та подарунки. Щиро вітаємо талановитих, артистичних учасників Конкурсу та бажаємо їм натхнення і подальших звершень!

Переглядів: 238 | Додав: Admin2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Фестиваль читання
Конкурс "Сніжинка"
Конкурс малюнків
Конкурс читців
Марафон читання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Листопад 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Copyright MyCorp © 2022