9 грудня у Клубі сімейного дозвілля «Happy Land» дитячої бібліотеки «Мальвіна» для дітлахів був проведений майстер-клас «Об'ємна сніжинка».
Головним атрибутом новорічних свят є лісова красуня - ялинка. А прикрасити ялинку можна за допомогою підручного матеріалу, наприклад, розвісити на ній саморобні іграшки, гірлянди, а також сніжинки.
Я зими дитинка, Красуня Сніжинка.
Морозець — то мій татусь,
Дід Мороз — то мій дідусь.
Колисала мене Віхола,
А Зима на щічки дихала.
І тому така я гожа,
На Матінку-Зиму схожа.
Сніжинка - це кристали льоду, точніше, зростки найпростіших кристаликів льоду - голочок і пластинок. Кристали з'являються, коли температура підвищується, і лід починає танути. У цей короткий проміжок часу перед нашими очима відкривається вікно у казковий чарівний світ.
Американець Вілсон Бентлі був першим в світі, хто придумав сфотографувати сніжинки: в 1885 році для цього йому довелося приєднати кінокамеру до мікроскопа. Заворожений красою кристалів, він протягом декількох років продовжував їх фотографувати. Всього їм зроблено понад 5000 фотографій і тому його стали називати «Сніжинка Бентлі».
9 грудня у Клубі сімейного дозвілля «Happy Land» дитячої бібліотеки «Мальвіна» для дітлахів був проведений майстер-клас «Об'ємна сніжинка».
Діти поринули в світ чарівне мереживо сніжинок. Кожен намагався зробити свою сніжинку акуратно і потім нею прикрасити святкову ялинку у себе вдома.
Дітям дуже подобається цей процес. Кожна сніжинка складається з шести промінчиків. Кожен промінчик діти старанно склеювали. Всі постаралися недарма. Адже в підсумку вийде краса своїми руками, якою так приємно прикрасити ялинку, вікна або стіни в кімнаті.
Слід зазначити, що, здавалося б, таке просте заняття, як вирізання сніжинок з паперу своїми руками, прекрасна можливість розвинути у дитини фантазію, почуття прекрасного та гарний художній смак.
Придумуючи різні візерунки, розфарбовуючи фігуру фарбами і навіть декоруючи намистинами можна створити дуже красиву новорічну прикрасу.
Школярі отримали масу позитивних емоцій та проявили терпіння в процесі виготовлення своїх неповторних робіт.
В процесі заняття діти зрозуміли, що рукоділля - це дуже захоплююче заняття!
Відкриття Клубу стало можливим завдяки участі мелітопольської громади в Проекті «Сприяння відбудові та сталому розв`язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Європейського Союзу.
|