Члени конкурсної комісії:
Сінєгіна Л. О. - директор Централізованої бібліотечної системи
Кривошликова Л. Ф. - методист Централізованої бібліотечної системи
Непомняща С. В. - письменниця, голова літературного об'єднання ім. П.Ловецького "ЛІТО"
Савченко І. М. - методист управління освіти Мелітопольської міської ради
Петренко Н. В. - керівник міського методоб'єднання вчителів української мови та літератури
Вигонная І. М. - викладач всесвітньої літератури гімназії №5
Конкурс проводиться у три етапи:
- І (відбірковий) - з 15 січня по 14 березня
- ІІ (півфінал) - з 15 березня по 10 квітня
- ІІІ (фінал) - з 11 квітня по 23 квітня
Завершення конкурсу відбудеться 23 квітня 2014 року у Всесвітній день книги.
Інформація про учасників та переможців конкурсу.
На І етапі конкурсу учні 5-х класів шкіл міста приймали участь у відбіркових змаганнях за допомогою конкурсу - естафеті "Світова казкова скринька". Вони показували свої знання по таким темам:
В кожному класі за бальною системою визначався один або декілька переможців.
Ними стали: гимн. №5 - Сато Анастасія; Іванкевич Мілена, Фролова Катерина.
ЗОШ №1 -Грицук Владислава, Коновальчук Владислав, Карачевцева Олександра, Ткаченко Єлизавета, Шаповалова Вікторія.
ЗОШ № 15 - Кориненко Марія, Стрелецька Катерина, Романенко Маргарита, Явор Микита, Амирова Мирослава.
ЗОШ № 7 - Лютенко Микита, Кремняк Катерина, Панов Іван
ЗОШ № 8 - Сірий Володимир, Шиян Поліна, Лякишев Андрій .
ЗОШ № 13 - Войтюк Олександра, Шапурова Наталія.
ЗОШ № 14 - Ковязина Дарина, Глухих Ростислав, Цибульникова Єлизавета, Штевнина Ксенія.
ЗОШ № 22-23 - Покрасенко Роман; Радіонова Софія, Назаров Сергій, Лайкова Аліна.
ЗОШ № 25 - Комзолов Миколай; Трипачева Ксенія, Винник Анастасія, Малько Євгенія.
Гімн. №10 - Гадомський Влад; Хинелева Поліна
ЗОШ № 4 - Рощина Анастасія, Писаренко Іван, Васютинська Єлизавета.
ЗОШ № 9 - Коваль Ліза
НВК № 16 - Жоголева Валерія, Корольов Анатолій, Зінченко Максим, Панасенко Лада, Абдураманова Евелина, Осачук Карина, Потеряєва Марія.
ЗОШ № 6 - Бондар Данило, Сидоренко Ярик, Забурунов Єгор.
ЗОШ № 24 - Новіков Тимофій, Івенко Дмитро, Коноваленко Влад, Єльніков Іван.
ЗОШ № 20 - Крупа Анастасія, Кириченко Єлизавета.
ЗОШ № 11 - Орехова Єва, Пилипович Вікторія.
Гімн. № 19 - Пашкалян Микита, Прощенкова Єлизавета.