24 та 25 січня бібліотекарі Марія Гайдаєнко та Світлана Захарова відвідали учнів групи продовженого дня у початкових школах № 3 і №17, з якими вони працюють протягом року.
![](/foto/kartink/19251298_1786312361439925_1618781106_n.jpg)
Дітлахам ці зустрічі приносять багато радості та позитивних емоцій. Учні із задоволенням читають кольорові дитячі журнали, відгадують в них різноманітні загадки, вирішують головоломки, грають у веселі ігри, збирають різноманітні пазли та приймають участь у майстер-класах.
...
Читати далі »