2 січня у рамках «Новорічного серпантину» в читальному залі дитячої бібліотеки «Мальвіна» пройшла малюнкова сесія «Сніжний віночок сплітає зима» та новорічна вікторина «Круговерть різдвяних свят».
![](/virt/nest/20180102_104828.jpg)
![](/virt/nest/20180102_110634.jpg)
![](/virt/nest/26539874_1755332681204560_1155474511_o.jpg)
Діти проявили неабияку фантазію та ерудицію, малюючи зимові пейзажі, відповідаючи на запитання за народними казками та книгами, представленими в тематичному куточку «Зимові свята чекають дітей». Юні відвідувачі із задоволенням виготовляли кольорові паперові 3D-сніжинки, а потім прикрашали ними ялинку в рамках новорічної акції «Подаруй іграшку зеленій красуні».
![](/virt/nest/26612916_1755332951204533_231518407_o.jpg)
![](/virt/nest/26234904_581577642186170_900361768_n.jpg)
Хлопчики та дівчатка в 3D-кінотеатрі переглянули захопливий мультфільм «Олаф та холодна пригода» та жваво обговорювали незвичайні мандри непосидючого сніговика.
![](/virt/nest/26513296_1755332497871245_426216458_o.jpg)
Запрошуємо усіх дітей до нас у гості на новорічних канікулах! Ви весело проведете свій час та добре відпочинете! |