Наближається Різдво - одне з найголовніших християнських свят. А хто любить і чекає свята більше за всіх? Звичайно, діти, тому Різдво — особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче.
![](/foto/kart/20180104_134814.jpg)
4 січня у рамках «Новорічного серпантину» у дитячій бібліотеці «Мальвіна» відбувся мультифест «Льодовиковий період – Гігантське Різдво» та майстер – клас «Різдвяне янголятко» з виготовлення паперового різдвяного янголятка, яке буде оберігати цілий рік дітей та їх родини.
![](/foto/kart/20180104_134819.jpg)
Маленькі відвідувачі молодшого читального залу ознайомилися з традиціями наших предків. Вони дізнались, яким овочем прикрашали раніше ялинку, а це була посріблена та позолочена картопля; які солодощі висіли на лісовій красуні – пряники, яка іграшка на Різдво вважається головною, звичайно, янголятко і якою була перша біблійна ялинкова прикраса – Віфлеємська зірка.
![](/foto/kart/26552698_1758191004252061_1387805779_n.jpg)
Діти не забули і про ялинку з акції «Подаруй іграшку зеленій красуні» та розташували на зелених гілочках янгола - охоронця.
![](/foto/kart/26648233_1758190747585420_941939998_n.jpg)
Хлопчики та дівчата в 3D кінотеатрі також переглянули захоплюючий фільм «Один дома – 2», який полюбляють не тільки діти, а й дорослі.
Діти добре провели час, отримавши багато позитивних емоцій від спілкування. |