5 січня у центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна» пройшов останній день Новорічного серпантину.
![](/foto/kart/26638492_901199203366299_1337671925_n.jpg)
У старшому читальному залі діти прийняли участь у малюнковій сесії «Різдвяна мрія» - малювали зимові пейзажі, розмальовували різноманітних казкових персонажів та мріяли про Різдвяне диво.
![](/foto/kart/26638071_1759678947436600_1247713084_n.jpg)
Під час зустрічі школярі подивились пізнавальний мультфільм «Різдво Христове» про історію Різдва, Віфлеємської зірки, згадали відомі колядки та готували смачну традиційну кутю з різних корисних продуктів: крупи, ізюму, горіхів, меду, яку потім із задоволенням смакували.
![](/foto/kart/26638363_1759677530770075_352345434_n.jpg)
Також хлопчикам та дівчатам сподобався веселий мультфільм у форматі 3D «Монстри на канікулах».
![](/foto/kart/26552826_1759677390770089_1646245814_n.jpg)
Останній день Новорічного серпантину приніс багато позитивних емоцій.
|