В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ж в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.
Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу.
![](/foto/kartink/DSCN1903.jpg)
До цієї значної події 22 січня бібліотекар Світлана Захарова провела для учнів 1-2 класів загальноміської школи №17 урок народознавства «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».
Хлопчики та дівчатка не тільки прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців та традиції народу. Вони також відповідали на запитання літературно-історичної вікторини продемонструвавши свої не аби які знання з історії рідної держави. Правильно відповівши на запитання, школярі отримували літери, з яких склали слово «Україна». Ця гра викликала у них неймовірний захват та підняла настрій.
![](/foto/kartink/26996642_1782519568485871_464459515_n.jpg)
Наприкінці зустрічі дітлахи отримали паперового голуба, крило якому зробили у вигляді власної долоні. Після цього, кожен учасник написав на ньому щирі та теплі слова про свою Батьківщину, доповнивши пташками карту України.
![](/foto/kartink/26855989_1773552429382585_17740997_n.jpg)
Школярі із зацікавленістю слухали цікаві історії, жваво розмірковували про поняття соборності України та активно приймали участь у вікторині.
![](/foto/kartink/26996538_1775761262495035_1601300810_n.jpg)
Усіх, хто бажає дізнатись про культурні ціності, свята та традиції Батьківщини, ми запрошуємо на книжкову виставку-оберег «Моя країна-Україна» до Дня Соборності України, яка почала діяти у молодшому читальному залі. |